#

У Броварах нарешті взялися за ремонт місцевого гуртожитку (ФОТО)

12.12.2021 17:00
У Броварах нарешті взялися за ремонт місцевого гуртожитку (ФОТО)
Фото з місця подій

У Броварах на ремонт гуртожитка виділили 100 тис грн на першочергові потреби та запланували виділення ще 800 тис грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Трибуна Бровари".

Наприкінці листопада депутати передали гуртожиток на вулиці Гагаріна, 12-А, що перебував у віданні заводу БЗБК, на баланс ЖЕК №5.

Про це останні щонайменше 4 роки просили мешканці гуртожитку, які проживають там понад 10 років. Люди неодноразово зверталися з проханням у міську раду і до депутатів. Передача гуртожитку на баланс броварської громади дозволяє людям нарешті приватизувати житло, а також отримувати прозорі платіжки, де вони розумітимуть за що і кому сплачують.

Зазначимо, що на 190 мешканців у гуртожитку працює один 100-літровий бойлер. Прийняти душ люди могли лише зранку і ввечері, а вдень кімната була зачинена. Попри те, що вбиральні є на кожному з 5-ти поверхів, та жіночі туалети розміщені лише на 1-му і 3-му поверхах. Та і самі туалети складно назвати цивілізованим туалетом.

Окрім цього, за словами мешканців, кімнати, призначені для залів, комендатка використовувала для здачі там ліжко-місць.

Щодо плати за житло, то вона в усіх мешканців була однаковою, а в який спосіб її нараховували – невідомо, адже лічильників люди не бачили – вони були під замками.

Депутатська комісія, створена за розпорядженням міського голови, неодноразово була в гуртожитку і на власні очі бачила неналежні умови проживання людей. У серпні 2021 року міськрада розірвала договір із БЗБК про господарське відання. Проте гуртожиток громаді завод так і не передав, тому місто звернулося до суду.

А потім було рішення листопадової сесії, яким і передали гуртожиток на баланс ЖЕКу №5. Комісія обстежила гуртожиток, службові приміщення з майном опломбувала, а мешканцям повідомила про зміну управляючої компанії.

Для того, щоб привести до ладу хоча б санітарні кімнати – туалети, де унітази ще часів СРСР, а деяких узагалі бракує, під час позачергової сесії 10 грудня депутати виділили 100 тис грн. Ще запланували виділення 800 тис грн на заміну мереж із водопостачання та водовідведення.

Загалом теперішній стан гуртожитку потребує значних вливань бюджетних коштів.

Нагадаємо, що в місті Бровари на Алеї кохання з’явилася перша велодоріжка.
Читати "Моя Київщина" у Telegram