#

У Броварах планують провести поточні ремонти доріг

24.04.2024 15:17
У Броварах планують провести поточні ремонти доріг
Фото з мережі Інтернет

У Броварах планують виділити кошти на поточні ремонти доріг та міжбудинкових проїздів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Громадський ревізор.Бровари".

5 млн грн спрямують на реконструкцію та ремонти тротуарів і міжбудинкових проїздів, здійснення аварійно-відновлювальних робіт та благоустрій після осіннього та зимового періодів. 

Як повідомила Світлана Решетова, начальниця Управління будівництва, ЖКГ і транспорту, це будуть саме поточні, а не капітальні ремонти (капітальні під час воєнного стану не проводяться). Роботи виконуватимуть незалежно від того, хто управитель будинку – комунальний ЖЕК чи ОСББ. Пріоритетність визначать згідно проведеного обстеження (наразі обстежили вже 22 об’єкти) та відсотків руйнувань асфальтного покриття у дворах.

Ще 10 млн грн отримає КП "Бровари-Благоустрій". Гроші використають на поточний ремонт дорожнього покриття у громаді, а також на поточний ремонт зливової каналізації по вул. Ярослава Мудрого, Симона Петлюри, Металургів, Київській. Крім того планується, що КП "Бровари-Благоустрій" візьме в оренду подрібнювач, яким зможе передробити демонтовані опори, залізобетонні плити тощо на крихту, котру зможуть використати, приміром, на підсипку доріг.

Нагадаємо, що на ремонт доріг та тротуарів у Броварах планують виділити 12 млн грн.

Читати "Моя Київщина" у Facebook