#

У Броварах пройшов забіг "Єднаймося заради Сталевих Героїв"

27.05.2024 17:03
У Броварах пройшов забіг "Єднаймося заради Сталевих Героїв"
Фото з місця події

У суботу, 25 травня, у Броварах відбувся Благодійний забіг на підтримку бійців легендарної  бригади "АЗОВ" Національної Гвардії України 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт Броварської міської ради.

Більш ніж 500 учасників різних вікових категорій зібралися біля входу в парк відпочинку  "Перемога", щоб не лише долучитися до забігу, а й показати єднання та  підтримку тим, хто на полі бою ризикує своїм життям для нашої безпеки та  тим, хто стійко тримається  у ворожому полоні. Наразі в полоні перебуває 900 захисників - "азовців", серед яких і 4 мешканці Броварської громади.

Всіх охочих бігти традиційно розділили на декілька груп – в залежності від бажання та рівня підготовки:

  • Біг 100м - люди з вадами здоров’я та діти  
  • Біг на 350м для дітей віком до 12 років. 
  • Біг на 1км, 3км та 5 км – наймасовіший забіг, позаяк бігли всі охочі. Серед них - військові, родини полонених захисників Азовсталі, працівники відділів та управлінь міськради, вихованці відділень ДЮСШ міста.
  • 3 км та 5 км (скандинавська хода). Цей забіг представляли спортивні спільноти  «Нордік Бровари» та Університет третього віку.

Того дня у Благодійному забігу взяли участь відділи та служби Броварської міської ради, учні ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, вихованці спортивних клубів та секцій, активісти родин полонених бійців Бригади "Азов", "Free Azovstal Defenders", учні загальноосвітніх закладів та жителі  Броварської громади.

Того дня не було переможців і переможених – перемогли всі, адже вони об’єдналися заради благородної мети – допомогти захисникам України, які боронять нашу країну від ненависного ворога. Всі учасники отримали пам’ятні медалі. 

По завершенні – відбувся Благодійний концерт, під час якого продовжили збирати кошти на підтримку захисників Азовсталі.

Загалом під час забігу та Благодійного концерту було зібрано 169 тисяч 750 гривень.

Нагадаємо, що "Etno-Run" в Ірпені: відбувся перший забіг в етностилі.


Читати "Моя Київщина" у Telegram