#

У Броварах відбувся благодійний волейбольний турнір на підтримку Збройних сил України (ФОТО)

12.06.2023 13:30

У суботу, 10 червня, у Броварському ліцеї №5 ім. Василя Стуса пройшов благодійний волейбольний турнір

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на спільноту Броварська міська рада.

У турнірі взяли участь вісім команд: Броварський ліцей №7 (2 команди), ВК "Фенікс", Броварський ліцей №10, Броварський ліцей №3 ("Freedom"), Зазимська територіальна громада, Великодимерська територіальна громада та село Княжичі Броварської громади.

• Броварський ліцей №3 ("Freedom")

У головному фіналі Броварський ліцей №7 здобув перемогу над командою "Freedom" з рахунком 2:0 та став абсолютним чемпіоном турніру. Третє місце посіла команда Зазим'я.

Благодійний турнір зібрав загальну суму 6390 гривень, яка буде передана на підтримку Збройних сил України.

Нагадаємо, що юні фастівчанки стали призерами Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики.