#

У Чорнобилі затримали групу сталкерів з Литви (ФОТО)

04.05.2018 18:04
У Чорнобилі затримали групу сталкерів з Литви (ФОТО)

Сьогодні, 4 травня, у поліції Київщини повідомили про затримання шістьох сталкерів поряд з Чоронобильською АЕС, троє з яких були громадянами Литви

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.

Дві групи сталкерів, серед яких троє іноземців, незаконно проникли на територію зони відчуження Чорнобильської АЕС поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму і були затримані працівниками української поліції.

Одну групу сталкерів 34, 38 та 39 років було знайдено в лісовому масиві поблизу відселеного  села Кливини, вони є громадянами Литви. Другу групу затримали у відселеному місті Прип’ять, молоді люди 20, 21 та 23 років, які є громадянами України.

У відношенні правопорушників було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення" Кодексу України про адміністративні правопорушення. Їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також працівники поліції звернулися в міграційну службу з клопотанням про скорочення терміну перебування іноземців в Україні. Матеріали направлені в Іванівський районний суд та Славутицький міський суд Київської області  для прийняття рішення.

Читати "Моя Київщина" у Telegram