#

У Чорнобильській зоні пожежа знищила 30% туристичних об'єктів

15.04.2020 05:54
У Чорнобильській зоні пожежа знищила 30% туристичних об'єктів
Фото з мережі Інтернет

Основні туристичні локації, такі як режимне містечко Чорнобиль, військове містечко Чорнобиль-2, місто Прип'ять, вціліли

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Уніан".

Проте 10-денна пожежа в Чорнобильській зоні знищила близько 30% туристичних об'єктів. 

"Понад 30% туристичних локацій втрачені повністю і відновленню не підлягають. Тому що ми показували в багатоденних турах старенькі радянські бази відпочинку... Втрачено дуже багато поліських сіл..." - повідомив директор Chornobyl Tour і Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко в ефірі Hromadske.

Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Водночас, за його даними, вціліли основні туристичні локації, зокрема, режимне містечко Чорнобиль, військове містечко Чорнобиль-2, де розташована станція радіолокації, місто Прип'ять. Компанія Ємельяненка має намір звернутися до адміністрації, щоб спробувати відновити частину об'єктів, можливо навіть з використанням сучасних технологій.

Також нагадаємо, що 13 квітня, поліцейські Київщини оперативно розшукали палія, який спричинив чергову пожежу на території зони ЧАЕС.

 
Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: