#

У детектива НАБУ і ексголови Броварської РДА Біркадзе провели обшуки: що відомо (ФОТО)

23.05.2024 11:59
У детектива НАБУ і ексголови Броварської РДА Біркадзе провели обшуки: що відомо (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та представники поліції провели обшуки в представника Національного антикорупційного бюро в рамках розслідування про витік інформації в резонансній кримінальній справі щодо "великого будівництва"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Українська Правда".

Зокрема слідчі дії відбуваються у детектива НАБУ Валерія Полюги та фігуранта справи - ексголови Броварської РДА Георгія Біркадзе.

Підставою для обшуків є розголошення даних досудового розслідування представниками НАБУ в інтересах зокрема бізнесмена Юрія Голика, який є фігурантом антикорупційного розслідування по "великому будівництву".

Спеціалізована антикорупційна прокуратура офіційно підтвердила обшуки у чинного співробітника НАБУ.

 У відповідь на запити медіа щодо проведення обшуків у НАБУ повідомляємо наступне.
САП здійснює процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні, яке проводить Управління внутрішнього контролю НАБУ за статтями 364 та 387 КК України щодо можливого вчинення кримінальних правопорушень співробітниками Бюро.
Відповідне провадження розпочато після службової записки викривача – співробітника НАБУ.
Зауважимо, що жодних обшуків або слідчих дій в приміщеннях НАБУ за ініціативою прокурорів САП не проводилося. У вказаному кримінальному провадженні здійснювався обшук виключно за місцем проживання чинного співробітника НАБУ – детектива одного з підрозділів.
До обшуку було залучено Національну поліцію України через недостатність ресурсів Управління внутрішнього контролю НАБУ. Працівники Національної поліції України не мають і не могли мати жодного доступу до матеріалів розслідувань Національного бюро,

- зазначили у САП.

Нагадаємо, що збитки на понад 350 тис грн: на Київщині судитимуть директора товариства.

Читати "Моя Київщина" у Telegram