#

У гуртожитку Українки вчергове зафіксували спалах коронавірусу

20.05.2020 09:13
У гуртожитку Українки вчергове зафіксували спалах коронавірусу
Фото з місця події

Стало відомо, що мешканці одного із гуртожитків міста Українка знову змушені перебувати в ізоляції через новий спалах захворювання на коронавірус

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Олександр Дубінський - Слуга Народу - Округ 94" у Facebook.

Зауважимо, що 14 днів ізоляції мешканці цього гуртожитку вже відбули. Однак, там знову виявили хворих на COVID-19, тому на них чекає ще два тижні ізоляції.

Весь цей час місцеві депутати на чолі з в.о. мера Українки – Тетяни Кучер, робили вигляд що вони дуже стурбовані. Робити вигляд, звичайно, не складно, як і займатися намивом піску, земельними схемами, поборами місцевого бізнесу. У гуртожитку їм безсумнівно ловити нічого. Замість того, щоб ще два тижні тому виділити гроші постраждалим, взяти на себе забезпечення їх їжею і водою, Кучер організувала голосування онлайн по сумнівним бюджетним питанням, - говорить Олександр Дубінський.

У Обухівській райраді фінансової підтримки мешканцям гуртожитку також не надали. Люди просять допомоги, вони бояться втратити роботу.

Окей, гроші виділив я. Свої особисті. Сьогодні передав продукти і питну воду всім жителям. Діти отримали солодощі. Свіжий хліб будуть привозити і наступні два тижні, - додає Дубінський.

Також депутат звернувся до обласної та районної адміністрацій з проханням в найкоротші терміни зайнятися вирішенням проблем жителів, які перебувають у вимушеній самоізоляції.

Читати "Моя Київщина" у Facebook