#

У КОДА заявили про оновлення складу координаційної ради з питань розвитку підприємництва

21.12.2020 21:15
У КОДА заявили про оновлення складу координаційної ради з питань розвитку підприємництва
Фото з мережі Інтернет

У КОДА повідомили, що склад координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яка працює при обласній державній адміністрації, розширили, відтак до роботи долучились керівники регіонального бізнесу та профільних територіальних органів влади

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

Перше установче засідання відбулось сьогодні, 21 грудня, повідомив очільник Київщини Василь Володін. У ньому взяли участь представники підприємницької сфери області.

Малий і середній бізнес – це фундамент розвитку держави. Щоб забезпечити для нього комфортні умови роботи, ми ініціювали роботу оновленої координаційної ради. І основна наша мета – не просто обговорювати проблеми підприємців, а знаходити спільні шляхи їх вирішення, – наголосив Василь Володін.

Він зазначив, що одне з основних завдань координаційної ради – працювати над підготовкою пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правової бази в сфері підприємництва. І перші пропозиції щодо покращення умов роботи представники бізнесу Київщини вже надали.

Окрім цього, серед пріоритетів координаційної ради – створення сприятливого середовища для розвитку бізнес-клімату Київщини, а також популяризація соціального підприємництва.

Також нагадаємо, що голова КОДА Василь Володін урочисто привітав з Миколаєм дітей та батьків-вихователів з дитячих будинків сімейного типу: родин Бородуліних, Дехтяренків та Бондарів.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: