#

У користуванні керівника Нацполіції Вигівського знайшовся елітний будинок на Київщині

21.06.2024 15:36
У користуванні керівника Нацполіції Вигівського знайшовся елітний будинок на Київщині
Іван Вигівський

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко прокоментував дані Bihus.info про статки родичів очільника Нацполіції Вигівського

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "nv.ua". 

За його словами, МВС не проводить власне службове розслідування щодо майна родичів Вигівського, тому що усі викладені журналістами дані стосуються періоду, коли він ще не був головою Нацполіції.

Міністр також зазначив, що до кінця розслідування не збирається приймати політичне рішення про відсторонення Вигівського від посади.

Якщо є звинувачення на адресу когось, його треба довести. Доводити у нас мають відповідні органи, які для цього і створені, для того, щоб по вищому керівництву проводити розслідування. Давайте їм дамо можливість це зробити

— зазначив очільник МВС.

Він додав, що у нього не виникало питань до Вигівського як працівника МВС та керівника НПУ. Клименко вважає, що у цій справі «все не так однозначно», адже дружина Вигівського декларує «достатньо велику суму від бізнесу, який вона вела», тому міністр закликає дочекатися висновків від НАБУ.

Нагадаєм, що 23 травня Bihus.info оприлюднило розслідування, в якому йдеться про те, що голова Нацполу Вигівській живе у дорогому будинку давньої подруги під Києвом та тривалий час їздив на автомобілях, оформлених на тещу. Він також жив у приватному будинку в передмісті Миколаєва, який був оформлений на його сестру Оксану Альховік.

До того ж, як встановили журналісти, компанія Югнефтепродукт, засновницею якої значиться сестра Вигівського, торгує пальним з фігурантами кримінальних проваджень, слідство у яких вела Нацполіція.

На запит Bihus.info Вигівський відповів, що не знає, за які гроші сестра купила будинок, в якому він жив. Не знає поліціянт і звідки в тещі машини, якими він користувався.

Нагадаємо, що власник елітного маєтку в Іванковичах не зміг стати кандидатом на голову Конституційного суду.


Читати "Моя Київщина" у Telegram