#

Власник елітного маєтку в Іванковичах не зміг стати кандидатом на голову Конституційного суду

20.06.2024 12:13
Власник елітного маєтку в Іванковичах не зміг стати кандидатом на голову Конституційного суду
Фото з мережі Інтернет

Вибори очільника КСУ знову перенесли на невизначений час, а на спеціальному пленарному засіданні навіть не поставили на голосування висунуту пів року тому кандидатуру Володимира Мойсика 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "ZN.UA" .

Це може означати, що він не має необхідної підтримки з боку колег. Власне, такої підтримки не має жоден з інших суддів, оскільки ніхто з них не виявив бажання балотуватися на посаду голови КСУ. 

Як повідомили МК жителі села Іванковичі у передмісті Києва, Володимир Мойсик багато років живе у великому елітному маєтку, біля якого лише ставок має плащу три гектари. Також стало відомо, що його син працює нотаріусом у Солом'янському районі столиці.

За законом, головою КСУ вважається обраний кандидат, за якого проголосувала більшість суддів від конституційного складу Конституційного Суду – щонайменше 10 суддів. На даний час до складу КСУ входить 13 суддів, п’ять суддівських посад є вакантними. На вільні посади продовжується конкурс і їх можуть зайняти не раніше наступної осені. За оцінками експертів, саме тоді й можуть відбутися результативні вибори очільника цього органу.

А поки його обов’язки як найстарший за віком суддя  виконуватиме Віктор Кривенко. Його дев’ятирічний строк повноважень спливає у січні наступного року.

Нагадаємо, що продовжуються "мутні" суддівські ігри навколо Білоцерківського шинного заводу "Росава".


Читати "Моя Київщина" у Telegram