#

У мерії Білої Церкви активісти будуть шукати фірми-паразити місцевих чиновників

25.02.2019 17:09
У мерії Білої Церкви активісти будуть шукати фірми-паразити місцевих чиновників

Завтра, 26 лютого, у Білій Церкві група активістів буде виявляти компанії, які пов’язані з місцевими депутатами та отримали кошти з бюджету

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на Антикорупційний штаб.

"Запрошуємо представників медіа та громадсько-політичного сектору Білої Церкви на презентацію унікального інтерактивного інструменту "Приховані інтереси", створеного для виявлення конфлікту інтересів серед депутатів та посадовців місцевих органів влади", - йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що подія відбудеться 26 лютого об 11:00 у місті Біла Церква в приміщенні творчого простору "Добро" (вулиця Ярослава Мудрого, 17).

"Приховані інтереси" – це база даних усіх фірм, пов’язаних з депутатами та топ-чиновникам, які можна швидко аналізувати через зручний пошук за ПІБ чиновника, назвою чи кодом ЄДРПОУ компанії. А функція "Автоматичний аналізатор" протягом кількох секунд знайде збіг між базою даних та змістом завантаженого документу, наприклад, порядком денним, стенограмою засідання, тендерною документацією тощо.

В рамках заходу відбудеться презентація проекту, а також практичне навчання з користування аналізатором документів.

Простий інтерфейс та зручність сайту http://interes.shtab.net/ дозволяють журналістам та активістам провести антикорупційне розслідування діяльності місцевого чиновника, перевірити його профіль та пов’язані з ним компанії на предмет доброчесності.  У випадках порушення чи будь-яких підозр щодо прозорості діяльності політика, "Антикорупцій штаб" готовий надати необхідну експертизу.

Спікери:

  • Сергій Миткалик, виконавчий директор ГО "Антикорупційний штаб";
  • Ілля Кротенко, аналітик ГО "Антикорупційний штаб";
  • Віталій Нестеренко, Голова ГО "Зміни Білу Церкву";
  • Вадим Кошель, секретар Білоцерківської міської ради.

Наразі "Приховані інтереси" реалізовані у 12 регіонах, також працює база компаній депутатів Верховної Ради України та їх родичів.

Додаткова інформація за телефоном +38(073)500-50-22 або через e-mail: shtab.net@gmail.com.

Читати "Моя Київщина" у Facebook