#

У Переяслав-Хмельницькому зросли тарифи на водопостачання та водовідведення

29.08.2019 05:31
У Переяслав-Хмельницькому зросли тарифи на водопостачання та водовідведення
Фото з мережі Інтернет

У вівторок, 27 серпня, міська рада Переяслав-Хмельницького прийняла рішення щодо коригування ціни на водопостачання та водовідведення для містян

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Переслав світ".

18 липня керівник комунального господарства Артем Гриценко звернувся з клопотанням про коригування тарифів до міської ради. Згодом це клопотання розглянули на засіданні цінової комісії міськради, яка рекомендувала ухвалити відповідне рішення на засіданні виконкому.

Востаннє тарифи на ці послуги змінювалися у жовтні минулого року. А цьогорічне коригування зумовлено тим, що з 1 липня 2019 вартість кіловату електроенергії зросла до 2 грн 81 коп (зараз у тарифі закладено 2,48 грн). Також зріс й рівень мінімальної зарплати з 3 тис 723 грн (закладена в нинішньому тарифі) до 4 тис 173 грн. Враховуючи ці та деякі інші важливі складові, й виникла необхідність збільшити вартість послуг.

Було запропоновано підвищити тарифи:

— На водопостачання (з повіркою лічильників) з 11 грн 3 коп (зараз) до 12 грн 96 коп за кубометр;

— На водовідведення з 23 грн 63 коп (зараз) — до 28 грн 80 коп;

— На водопостачання без повірки лічильника з 10 грн 45 коп — до 12 грн. 40 коп.

У середньому тарифи збільшилися на 20,5 %.

Слід зазначити, що серед міст області в рейтингу найвищих тарифів Переяслав-Хмельницький займає 5 місце по водовідведенню та на 25 місці по водопостачанню із 39 суб’єктів.

Нові ціни на послуги ВУКГ почнуть діяти з 1 жовтня цього року.

Також нагадаємо, що на виконавчому комітеті Боярської міськради було розглянуто та затверджено нові розцінки на водопостачання й водовідведення, які були запропоновані КП "Боярка-Водоканал".

Читати "Моя Київщина" у Facebook