У Переяславі браконьєри погрожували патрульним фізичною розправою (ВІДЕО)
Сьогодні, 20 вересня, у Київському рибоохоронному патрулі повідомили про відкриття прокуратурою кримінального провадження стосовно промисловика, який погрожував рибоохоронцю
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Київського рибоохоронного патруля у Facebook.
Бориспільська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження відносно працівників ФОП "Т.", які погрожували життю рибоохоронцю та мали намір здійснити фізичну розправу. На порушників очікує відповідальність за ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України.
27 липня 2018 року інспектори рибоохоронного патруля Київщини, виконуючи свої службові обов’язки та діючи в межах повноважень, мали намір здійснити державний нагляд (контроль) діяльності суб’єкта господарювання. Побачивши рибоохоронців, працівники даного ФОП перешкоджали законним діям рибоохоронців, агресивно поводилися, нецензурно лаялися, погрожували життю та мали намір здійснити фізичну розправу.
Інцидент стався на рибоприймальному пункті Канівського водосховища у Переяславі. Справу внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Даним громадянам оголошено про підозру.
"Ми маємо достатню доказову базу, а саме фото-, відеофіксацію для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності. Погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу, а також щодо його близьких родичів у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк", - повідомив начальник рибоохоронного патруля Київщини Володимир Мухін.
Також у відомстві повідомили, що незадовго до погроз, а саме 13 липня, на даного ФОП було складено протокол за ч. 5 ст. 85 КУпАП (порушення правил здійснення інших видів спеціального використання об’єктів тваринного світу).
Тоді порушник незаконно виловив 76 кг риби, чим наніс збитків на 86 004 грн. Було виявлено ряд порушень "Режиму рибальства у дніпровських водосховищах на 2018 рік", "Правил промислового рибальства" та "Порядку здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах України".