#

У Переяславі призначили нового начальника ВУКГ

01.12.2020 20:10
У Переяславі призначили нового начальника ВУКГ
Віктор Коркач

Віктора Коркача призначили начальником Переяславського ВУКГ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Переяславської міської ради.

Згідно з розпорядженням голови Переяславської міської ради №266/07-09/11-20 від 27.11.2020 року начальником комунального підприємства Переяславське виробниче управління комунального господарства призначено Коркача Віктора Анатолійовича (за контрактом), – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Віктор Коркач вдруге очолює підприємство. Перше призначення було в липні 2018 року. А в травні 2019-ого він звільнився з посади за згодою сторін.

Після цього працював заступником директора з питань житлового господарства та благоустрою у КП "Олександрівкажитлобудсервіс".

У 2020 році Віктор Коркач висувався на посаду голови Дівичківської об’єднаної територіальної громади від політичної партії "Слуга народу".

Останню декларацію подавав за 2018 рік. У ній вказано, що йому належить житловий будинок на 128 кв.м та земельна ділянка на 9 192 кв.м у Єрківцях. Має також автомобіль Mitsubishi Outlander.

До недавнього часу Переяславське ВУКГ очолював Артем Гриценко.

Нагадаємо, що дев’ятеро учнів мистецьких шкіл Переяслава, згідно з рішенням виконкому від 26 листопада, повністю звільнено від плати за навчання.

Читати "Моя Київщина" у Facebook