#

У Переяславі відкрили навчально-практичний центр

14.01.2021 19:10
У Переяславі відкрили навчально-практичний центр
Фото з місця події

У ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти" розпочався з приємної події: завершилася підготовка бази для ще одного сучасного НПЦ за професією "електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; електромонтер з ремонту вторинної комутації та зв’язку"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

Відтепер здобувачі освіти навчатимуться на новітньому професійному обладнанні.

Завдяки створенню НПЦ, випускники Переяслав-Хмельницького  центру професійно-технічної освіти здобудуть уміння та навички, яких сьогодні вимагають роботодавці, зможуть стати конкурентоспроможними на ринку праці й успішно працевлаштуватися. Зокрема ТОВ "Костел Україна", який є одним із замовників робітничих кадрів, уклав із  закладом освіти договір про  надання майбутнім випускникам робочих місць для проходження виробничої практики.

Професійна (професійно-технічна) освіта області продовжує розвиватися  й оновлюватися відповідно до сучасних потреб економіки та вимог роботодавців. Важливим чинником підвищення рівня підготовки робітничих кадрів є створення на базі закладів освіти навчально-практичних центрів за галузевим спрямуванням.

Також нагадаємо, що Переяслав-Хмельницька станція ЕМД отримала три спеціалізовані автомобілі Citroen Jumper.


Читати "Моя Київщина" у Facebook