#

У поліції пояснили, чому все керівництво МВС було в одному гелікоптері

20.01.2023 10:30
У поліції пояснили, чому все керівництво МВС було в одному гелікоптері
Загиблий Денис Монастирський

Речниця Нацполіції Мар'яна Рева на брифінгу розказала, що гелікоптер, який розбився у Броварах 18 січня, із керівництвом МВС на борту летів до однієї з прифронтових областей

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на брифінг.

Мар'яна Рева повідомила, що голова МВС Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін та держсекретар МВС Юрій Лубкович, які загинули в авіакатастрофі у Броварах, були в одному гвинтокрилі, бо намагалися якомога швидше прибути до місця призначення:

Вони вирушали у відрядження, поспішали і хотіли якомога швидше прибути на місце, щоб скоригувати у подальшому роботу Міністерства якомога краще і ефективніше, у тому числі і задля переможних ситуацій на фронті.

За словами речниці Нацполіції, гелікоптер летів у відрядження до однієї з прифронтових областей України. Працівники та керівництво МВС часто їздили на передову, щоб побачити ситуацію на власні очі та проінспектувати забезпечення підрозділів Міністерства, які перебувають у "гарячих" точках.

Такі систематичні поїздки здійснювалися, щоб ефективніше ухвалювати управлінські рішення.

Нагадаємо, що правоохоронці опитали понад 2 тисячі людей, які могли бути очевидцями падіння гелікоптера у Броварах 18 січня.

Читати "Моя Київщина" у Facebook