#

У селах Київщини з'являються оголошення про планові відключення світла

06.11.2021 17:00
У селах Київщини з'являються оголошення про планові відключення світла
Фото з місця подій

Учора, 5 листопада, колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк поінформував про масову появу оголошень про планові відключення світла у селах Київської та Хмельницької областей

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Олександра Данилюка у Facebook.

За словами політика людей попереджають, що починаючи з 17 листопада через день будуть вимикати світло з 8 ранку до 6 вечора. Олександр Данилюк прокоментував:

Молоде покоління вже не знайоме з "віяльними відключеннями" світла, а більш дорослі мають ще добре їх пам’ятати. Так у 90-ті боролися з нестачею енергоносіїв – тупо відрубали електрику по всій країні на кілька годин щодня. Вочевидь, чинна влада вирішила не винаходити велосипед та діяти старими методами.

Політик вважає, що цілком ймовірно, що такий режим буде запроваджений у всій країні. Він додає, що це означатиме, що промислові підприємства зупиняться. Зобов’язання за контрактами на постачання будуть зірвані. Малий та середній бізнес знову опиниться у складному становищі, бо  усі магазини і ТРЦ працюють на електриці. Якщо додати до цього обмеження через локдаун, то ситуація вийде зовсім невтішною.

Олександр Данилюк написав:

Мені як громадянину вкрай хотілося б почути доповідь президента, де б він пояснив, чому Україна не придбала газ влітку, коли він був дешевий та доступний. Чому Україна скотилася до того, щоб купляти електрику в Лукашенка та РФ і хто буде за це відповідати? Та який у нас план дій, щоб пережити зиму та не добити економіку.

Нагадаємо, що з початку року жителі Київщини сплатили у держбюджет 13,4 млрд грн.

Читати "Моя Київщина" у Telegram