#

У селі Гнідин на Бориспільщині жителям без попередження вимкнули світло (ФОТО)

06.11.2021 10:00
У селі Гнідин на Бориспільщині жителям без попередження вимкнули світло (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

У четвер, 4 листопада, село Гнідин Бориспільського району знеструмили без попереднього сповіщення про це населення

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис сільського голови Гнідина Олександра Лазаренка у Facebook.

Сільський голова пише, що для нього та усіх мешканців Гнідина вимкнення світла стало несподіванкою, тому що диспетчер Бориспільського РП ПАТ "Київобленерго" зателефонував до сільської ради за кілька хвилин до знеструмлення. Проте, вмовити ні його, ні старшого диспетчера не робити цього без попереднього оповіщення населення не вдалося.

Олександр Лазаренко прокоментував ситуацію:

З’ясувалося, що голодні діти в дитсадочку, зірвана робота підприємств та установ і розморожені холодильники в оселях гнідинців їм "до лампочки". І це при тому, що встановлення реклоузера (прилад для автоматичного поліпшення електропостачання) на вулиці Прорізній попередньо планувалося на 10 листопада!

Електропостачальне підприємство керувалося постановою НКРЕКП та розпорядженням свого обласного керівництва, згідно з якими відтепер воно не зобов’язане повідомляти органи місцевого самоврядування про планові відключення напруги. Тому, відповідні графіки на сайті ПАТ "Київобленерго" повинні шукати самі мешканці. Там вони з’являтимуться лише за п'ять днів до планового знеструмлення.

Сільський голова написав:

Ось така турбота про людей! Отож тепер хтось із працівників сільської ради має щоденно моніторити відповідний сайт, щоб "виловити" необхідну інформацію і встигнути повідомити про вимкнення електропостачання мешканців громади.

Нагадаємо, що бориспільські патрульні затримали чоловіка, який порушив ПДР, не зупинився на вимогу та керував транспортним засобом, що перебуває у розшуку.Читати "Моя Київщина" у Facebook