#

У Славутичі іноземці знімають кінофільм

15.03.2019 16:47
У Славутичі іноземці знімають кінофільм
До Славутича завітали іноземні гості

15 березня у місто завітали британський режисер-оператор, документаліст Марк Девлін та продюсер Ян Гендрі, аби відзняти кадри для кінофільму

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Погляд".

Повідомляють, що режисер співпрацює з каналом Sky News та створює власні авторські фільми.

До України вони приїхали за власною ініціативою для того, щоб створити свій незалежний проект. Зацікавленість у них викликав і Славутич. Цілу низку різних питань поставили міському голові Юрію Фомічеву гості з Британії. Як сприймалося наше місто тоді, у період будівництва, і зараз, які республіки колишнього союзу зводили місто, які зміни відбулися за цей час, які підприємства рацюють у місті та в Чорнобильській зоні?

Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Цікавилися гості і як у Славутичі вирішуються питання енергоефективност і енергозбереження, і про будівництво сонячної електростанції, як сприймається та чим цікаве місто для туристів, і окремо про сталкерів, яких приваблює зона відчуження.

А на завершення було поставлене питання: “Як зберігати і передати інформацію про Чорнобиль наступним поколінням?”.

Гості відвідали краєзнавчий музей та ознайомилися із містом.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: