У Таращі започаткували новий формат співпраці на підтримку ветеранів
Міський голова Михайло Кривошеєв підписав Меморандум про співпрацю з Київським обласним відокремленим підрозділом Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання “Ветеранський корпус”»
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Таращанської МР.
Документ передбачає зміцнення підтримки Захисників і Захисниць України та їхніх родин у питаннях соціальної адаптації, реабілітації, психологічної допомоги та працевлаштування ветеранів.
У сучасних умовах, коли наша країна проходить надзвичайно складний шлях боротьби за свободу та незалежність, підтримка Захисників та Захисниць України є нашим спільним обов’язком і відповідальністю. Для нашої громади це важливий крок у напрямку посилення такої роботи. Адже після повернення з фронту починається не менш складний етап - шлях відновлення, адаптації та повернення до повноцінного життя,
- зазначив міський голова.
Він наголосив, що Меморандум стане практичним інструментом співпраці для об’єднання зусиль громади та ветеранської спільноти.
Працюватимемо разом у напрямках соціальної адаптації, реабілітації, психологічної підтримки, сприяння працевлаштуванню, розвитку ветеранських ініціатив та створення безбар’єрного середовища у громаді,
- додав Михайло Кривошеєв.
Нагадаємо, що захисники неба над Київщиною отримають можливість безкоштовного відпочинку на Закарпатті.
Читати "Моя Київщина" у Facebook