#

У Тетіївському районі підприємець незаконно спустив воду зі ставка та виловив рибу

09.11.2019 15:22
У Тетіївському районі підприємець незаконно спустив воду зі ставка та виловив рибу
Фото з місця події

У Тетіївському районі підприємець тривалий час орендував водойму та вирощував там рибу, але договір оренди на користування ставком закінчився ще минулому році, і він вирішив спустити воду з нього та виловити усю рибу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на Національну поліцію Київської області.

Поліція встановила, що після закінчення терміну оренди на водне плесо та на землю, чоловік звернувся до Державного водного агентства на подальше його використання.

Агентство погодило дозвіл і доручило укласти договір оренди Тетіївській РДА. Однак райдержадміністрація не продовжила дозвіл на користування через низку кримінальних проваджень, відкритих за фактом неправомірної діяльності підприємця. Зокрема, через незаконне захоплення землі орендарем.

Також встановлено, що чоловік надав до державної установи підроблений документ-договір на використання водойми.

У свою чергу місцеві жителі звернулись до Київської обласної держадміністрації з колективною заявою з проханням не надавати більше дозволу підприємцю на оренду ставка.

Київська облдержадміністрація звернулась з адміністративним позовом до суду щодо позбавлення приватного підприємця дозволу, виданого Державним водним агентством. Розгляд позову ще триває.

Наразі за фактами підробки документів та за незаконне заняття рибним господарством поліція Тетієва відкрила кримінальні провадження за ч. 4 ст. 358 та за ст. 249 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Також нагадаємо, що 21 жовтня неподалік від села Галайки Тетіївського району відбулося зариблення Галайківського водосховища, було випущено дві тонни риби.

Читати "Моя Київщина" у Facebook