#

У Василькові комунальники спільно з поліцією провели "сміттєві" рейди у приватному секторі (ВІДЕО)

19.06.2018 12:04
У Василькові комунальники спільно з поліцією провели "сміттєві" рейди у приватному секторі (ВІДЕО)

У Василькові (Київська обл) 40% населення не має договорів і не платить за вивіз сміття. В основному це жителі приватного сектора. Щоб вирішити сміттєве питання влади міста почали кампанію з укладення з населенням договорів на вивезення сміття

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Киев Власть".

На минулому тижні, 15 червня, у Василькові відбулася координаційна рада з питань розвитку підприємництва під головуванням заступника міського голови Василькова Леоніда Перепелиці, де обговорювалося питання вивезення сміття в місті.

"Приблизно сімнадцять з гаком тисяч жителів міста ніколи не мали договорів, вони ніколи не платили. 40% міста не платить. Платить суспільство "Раунд Рісайклінг", - розповів керівник компанії "Раунд Рісайклінг" Олександр Семенець.

Заступник міського голови Василькова Леонід Перепелиця зазначив, що з питання сміття проводиться по дві наради на тиждень, але питання не вирішується і закликав городян укладати договори на вивезення сміття.

Однак одними закликами в Василькові справа не закінчилася - комунальники спільно з поліцією почали проводити рейди, виявляючи городян, які, не маючи договорів, викидають пакети зі сміттям в контейнери у багатоповерхівок. Як правило мова йде про жителів приватного сектора. Слух про рейди вже поширився по місту, а за час проведення кампанії щодо укладення з населенням договорів на вивезення сміття складено більше 20 адмінпротоколів про подібні правопорушення.

Читати "Моя Київщина" у Telegram