#

У Яготині продавчиню покарали за продаж алкоголю неповнолітнім (ФОТО)

12.07.2019 06:25
У Яготині продавчиню покарали за продаж алкоголю неповнолітнім (ФОТО)
Складання адмінпротоколу

Учора, 11 липня, у місті Яготин правоохоронці зафіксували продаж спиртних напоїв неповнолітнім і вжили відповідні заходи

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку Яготинського відділення поліції в Facebook.

Під час проведення вечірнього відпрацювання міста Яготин були виявлені неповнолітні, які придбали алкогольні напої та збиралися їх вживати.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

На недобросовісну продавчиню, яка продала спиртне дітям, складено адміністравний протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП та направлено на адміністративну комісію для обрання розміру штрафу.

Нагадаємо, що днями правоохоронці оперативно затримали молоде подружжя з кримінальним минулим та їхнього товариша-поплічника, які серед білого дня обікрали квартиру в місті Бровари на суму майже 30 000 грн.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: