#

У зоні ЧАЕС знову затримали сталкерів-іноземців

28.10.2019 17:55
У зоні ЧАЕС знову затримали сталкерів-іноземців
Фото з мережі Інтернет

Під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС, поблизу відселеного міста Прип’ять, правоохоронці затримали сім сталкерів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.

Сталкерами виявилися: 19-річний житель Житомирської області, 22-річний житель Київської області, 27-річний житель Києва, жителі Запоріжжя 25 та 26 років та двоє росіян 24 та 33 років, які незаконно проникли на територію зони відчуження з метою екстремального туризму.

У відношенні даних громадян було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення" Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення.

Поліція зони ЧАЕС направила подання відносно громадян Російської Федерації до Державної міграційної служби щодо скорочення терміну перебування іноземців в Україні.

Також нагадаємо, що на засекреченій за радянських часів радіолокаційній станції "Дуга" в Чорнобильській зоні запустили найбільшу в світі діджитал-скульптуру.

Читати "Моя Київщина" у Facebook