#

В аеропорту "Бориспіль" відкрилася виставка вітчизняного художника-монументаліста (ВІДЕО)

06.12.2019 16:25
В аеропорту "Бориспіль" відкрилася виставка вітчизняного художника-монументаліста (ВІДЕО)
Фото з місця події

Стало відомо, що в аеропорту "Бориспіль" відкрилася виставка українського художника-монументаліста Романа Мініна, яка присвячена тяжкій праці шахтарів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку міжнародного аеропорту "Бориспіль" у Facebook.

"Головна тема творчості митця — праця шахтарів. На картинах каски гірників і відбійні молотки на вигляд, як лати та зброя казкових лицарів, промені шахтарських ламп освітлюють загадкові підземелля вугільних копалень, де літають блакитні птахи, розквітають червоні троянди та грають барвами веселки", — йдеться в повідомленні.

До середини січня 2020 року буде тривати виставка робіт у Прем’єр VIP залі.

Довідково:

Роман Мінін — сучасний український художник-монументаліст, графік, фотограф, автор об'єктів та інсталяцій.

Митець народився в 1981 році в Димитрові (нині Мирноград) Донецької області. Закінчив Харківську академію дизайну та мистецтв у 2008 році на відділенні монументального живопису. У 2009 нагороджений медаллю «Талант та покликання» Всесвітнього альянсу «Миротворець». Учасник міжнародних арт-проєктів та експозицій, організатор стріт-арт фестивалів. Заснував напрями SMS art та TRANSMONUMENTALISM. Активно використовує віртуальну та доповнену реальність у своїй творчій діяльності. Співурядник некомерційної організації Art Embassy та стартапу Transmonument. Створює антологію шахтарського життя.

Також нагадаємо, що в Білоцерківському краєзнавчому музеї відбулося відкриття двох персональних виставок знаних українських художників Анатолія Марчука та Михайла Дмитріва.

Читати "Моя Київщина" у Facebook