#

В Ірпені комунальники закликають взяти участь у проекті "Жива Ялинка"

22.11.2019 11:29
В Ірпені комунальники закликають взяти участь у проекті "Жива Ялинка"
Фото з мережі Інтернет

У Ірпені з 15 грудня на різдвяно-новорічній ярмарці кожен зможе взяти участь у проекті “Жива Ялинка” та придбати ялинку в горщиках

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Правда Ірпеня".

За словами секретаря ІМР Андрія Літвинова, таким чином кожен зможе після свят висадити ялинку у себе на подвір’ї. “В цьому році в Ірпені на Новий рік та Різдво пропонуємо по можливості придбати ялинку саме в горщику, вона коштує дорожче (від 160 до 1200 грн.), але вона жива і після свят ви зможете висадити її у себе на подвір‘ї, що сприятиме покращенню екології в нашому місті”, – зазначив Літвинов.

Взамін працівники комунального підприємства обіцяють безкоштовну консультацію з догляду за рослиною в домашніх умовах та повну допомогу у висаджені в грунт.

“Найголовніше те, що ви збережете ялинку живою”, – додають представники КП “Контролю благоустрою міста”.

Також нагадаємо, що у період з 1 по 31 жовтня ЦГО ім. Бориса Срезневського проводила спостереження за станом забруднення атмосферного повітря на двох постах міста Біла Церква та на одному посту в містах Бровари, Обухів, Українка.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: