#

В Ірпені напали на молодого активіста через протистояння із забудовниками

21.02.2019 11:31
В Ірпені напали на молодого активіста через протистояння із забудовниками
Артем Левківський

Вчора, 20 лютого, невідомий напав на керівника "Молодого Народного руху" в Ірпені Артема Левківського

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Ірпінь online", хлопцю нещодавно виповнилося 18 років.

На нього напали після того, як він повертався з площі під Ірпінською міською радою, де "Народний рух" збирає підписи під колективним зверненням проти забудови заплави.

За тиждень це вже другий випадок нападу на активістів у місті Ірпінь через протести, що пов’язані з захистом заплави. Нагадаємо, що 17 лютого вночі був спалений автомобіль захисника зелених зон Лаврентія Кухалейшвілі на його власному подвір’ї.

Сам молодий активіст вважає цей напад політичним, про що і зазначає в заяві до поліції.

"20 лютого… День пам’яті Героїв Небесної Сотні… п’ята річниця… напади на активістів… Що маємо? За 5 років зі дня смерті Небесної Сотні від тоталітарно-поліцейського режиму ми перейшли до клептократично-тітушного", - заявляє Артем Левківській.

Голова ірпінського осередку партії "Народний Рух України" Маріель Славська вважає цей випадок залякуванням тих, хто вступив в боротьбу за заплавні землі річки Ірпінь проти забудовників.

Повідомляється, що протягом місяця активісти за ініціативи Лаврентія Кухалейшвілі намагались зупинити дії з незаконного видобування торфу та засмічення заплави, до них також долучився і "Народний рух". Коли вдалось зупинити дії на заплаві і поліція забрала звідти техніку, партія продовжила боротьбу на папері, було оголошено збір підписів проти забудови заплави. Артем Левківський заявив про це публічно, вказавши місце, де буде збирати підписи. І закінчивши збір, вирушив у свої справах, тоді на нього і був здійснений напад.

"Сьогодні ми знову вийдемо на площу під міську раду, ми активно пишемо звернення про дострокові вибори в Ірпені. Але своє слово має сказати громада, закликаємо всіх виходити з нами. Адже хлопець, якому нещодавно виповнилось 18 років взяв на себе відповідальність відстоювати інтереси мешканців Ірпеня, в тому числі дорослих чоловіків, які ведуть активну діяльність тільки у “Фейсбуці", - коментує Маріель Славська.

Читати "Моя Київщина" у Telegram