#

В Ірпені пройшов забіг "Єднання України 2024"

25.03.2024 14:02
В Ірпені пройшов забіг "Єднання України 2024"
Фото з місця події

В Ірпені пройшов забіг "Єднання України 2024", який зібрав учасників різного вік

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Ірпінської міськради.

Метою заходу стало не лише популяризація здорового способу життя, але й єднання українців, демонстрація стійкості та незламності нашого народу. До забігу також долучився перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук, заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич, депутат ІМР Олександр Пащинський, начальник управління освіти і науки ІМР Олег Білорус, начальниця відділу фізичної культури та спорту ІМР Юрія Пустова. 

У заході також взяли участь заступник директора департаменту масового спорту та здоров’я нації Міністерства молоді та спорту України Лідія Юзвов, очільник управління молоді та спорту КОДА Володимир Стеценко, завідувач сектору культури, молоді, спорту та туризму Бучанської РДА Київської області Сергій Виговський, представники БО "БФ "Рокада", Київського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та ДУ "Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Окрім забігу, на гостей заходу чекали спортивні мобільні установки: диск-гольф, корнхол, флорбол (хокей на траві), бадмінтон, функціональний майданчик "Активні парки", міні-баскетбол.

Цей забіг став чудовим прикладом того, як спорт може об’єднати людей. Приємно бачити, що так багато людей, і дорослих, і дітей, вийшли на вулиці, щоб продемонструвати свою любов до спорту та свою єдність. Щиро дякую організаторам та всім, хто долучився до цього заходу. Разом ми сильніші!

- зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук. 

Нагадаємо, що в Ірпені пройшов забіг "Acting For Survivors" - "Діємо на користь постраждалих".Читати "Моя Київщина" у Facebook