#

У салоні розстріляного у Василькові Рендж Ровера був одіозний Артак Алоян

22.07.2025 15:04
У салоні розстріляного у Василькові Рендж Ровера був одіозний Артак Алоян
У розстріляному автомобілі у Василькові перебував кримінальник Алоян

Як стало відомо МК, Артак Алоян, який перебував у розстріляному у Василькові Рендж Ровері, не загинув на місці лише завдяки тому, що автомобіль був заведений та він втік через тротуари та городи. Наразі перебуває в реанімації.

Як відомо, увечері 21 липня в місті Васильків Київської області невідомий кілька разів вистрелив у чоловіка, який перебував у власному авто. Інцидент стався близько 22:50. Зловмисник підійшов до авто місцевого жителя та відкрив вогонь. Унаслідок стрілянини потерпілий отримав вогнепальні поранення — його госпіталізували.

На цей час тривають активні пошуки стрільця. Поліцейські встановлюють всі обставини інциденту, мотиви нападу та особу нападника. Правоохоронці працюють з очевидцями та вивчають записи камер відеоспостереження в районі події.

Слідство розглядає різні версії інциденту, включаючи особисті мотиви та можливі кримінальні розбірки. Поліція закликає свідків події звертатися до правоохоронців з будь-якою інформацією, що може допомогти у розкритті злочину. 

Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство). 

Васильківський бізнесмен Артак Алоян давно відомий на Київщині. Але з вкрай недоброго боку. У червні 2024 року він укотре оскандалився, влаштувавши розбій на одній із автомобільних заправок столичного регіону. Бив жінок кулаками, грозився вдарити й лопатою. Усе це знято на камеру відеоспостереження та оприлюднено в Мережі.

Читайте такожПокарання буде? Поліція оголосила в розшук криміналітета з Василькова Артака Алояна, який побив жінок-держслужбовиць.

Після інциденту з побиттям жінок-держслужбовиць Артака Алояна було оголошено в розшук. Та через майже пів року успішного "переховування" від правоохоронців Алоян сам з'явився до суду для обрання запобіжного заходу. Згідно з чинним законодавством, після того, як особа добровільно здається, суд не має права на негайний арешт. 

Читайте детальніше: Побиття жінок, грабіж і втеча: чи вдасться васильківському криміналітету Алояну знову уникнути покарання.

Нагадаємо, що увечері 21 липня в місті Васильків Київської області невідомий кілька разів вистрілив у чоловіка, який перебував у власному авто.

Читати "Моя Київщина" у Facebook