В Українці Дніпро очищають граблями (ВІДЕО)
У місті Українка виконавчий комітет міської ради прийняв рішення розчистити Дніпро, проте наразі цим займаються чоловіки із граблями
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Погляд".
Відомо, що останні кілька тижнів Дніпро сильно цвіте, що не могло не занепокоїти екологів. Вони кажуть, що вода, яка раніше доходила до Чорного моря за шість днів, тепер проходить цей шлях кілька місяців.
Також вони зазначили, що причиною такої рослинності є фосфати та нітрати, які люди часто зливають у річку. І додали, що вигрібання водоростей граблями, тим паче у серпня, абсолютно неефективне і ніяк не допоможе очистити воду.
В. о. міського голови Тетяна Кучер розповіла, що на очистку акваторії Дніпра виділили 30 тис. грн. і додала, що роботи будуть проведені повторно у вересні місяці.
Нагадаємо, що у Білій Церкві в еко-парку вирубують дерева для будівництва дороги до депутатських маєтків.
Читати "Моя Київщина" у Facebook