#

Васильківські спортсмени стали переможцями XІІ Всеукраїнського турніру з дзюдо

11.11.2019 15:25

З численними нагородами повернулись додому юні дзюдоїсти Василькова, які 9 листопада в Києві брали участь у XІІ Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому 76-й річниці визволення міста Києва від нацистів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Васильківської Федерації дзюдо у Facebook.

Турнір проходив серед юнаків та дівчат 2006-2007 року народження. Свої вміння продемонстрували вихованці Васильківської ДЮСШ.

Так, чемпіоном у ваговій категорії до 50 кг став Олександр Прохорчук. Друге місце в цій ваговій категорії зайняв Сергій Каракін . Також другі місця посіли Михайло Галай (до 42 кг) та Єгор Яковенко (до 55 кг).

Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Серед юнаків третє місце виборов Гриценко Максим (до 34 кг), а серед дівчат третіми стали Анна Пономаренко та Вікторія Тромса (до 48 кг).

Також були нагороджені спортсмени, які посіли V місця: Валерій Авакян, Радомир Петраківський та Богдан Мартинайтус.

Нагадаємо, що Васильківську районну дитячо-юнацьку спортивну школу на IX міжнародному турнірі з боксу на призи Чеченської діаспори представляли шестеро спортсменів, які привезли додому шість медалей.