#

До Ірпеня завітали представники Японського агентства міжнародного співробітництва

22.12.2023 15:30
До Ірпеня завітали представники Японського агентства міжнародного співробітництва
Фото з місця події

Вчора, 21 грудня, Ірпінь відвідали представники Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) у супроводі посадових осіб МОН України та Департаменту освіти і науки КОДА

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Ірпінської міськради.

Наразі JICA плідно співпрацює з урядом України та реалізовує проєкти відновлення галузей народного господарства, а також сфер охорони здоров’я та освіти. 

Директорка Ірпінського ліцею №1 Олена Ілляшенко та заступниця начальника управління освіти і науки Ірпінської міської ради Олена Ковтун поділилися досвідом щодо відновлення закладів освіти нашої громади після руйнувань, спричинених російською агресією, організації освітнього процесу та створення безпечних умов навчання для учнів.

Гості відвідали урок математики, актову та спортивну зали, укриття, ресурсну кімнату, ознайомилися з фотовиставкою "Поранена освіта Ірпеня" і були вражені темпами відбудови ліцею.

 На згадку про візит до міста японській делегації вручили подарунки та дитячу збірку "Ірпінь - мій дім",  яка буде презентована в офісі агентства. 

Дякуємо керівництву Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), Міністерству освіти і науки України, Департаменту КОДА та міському голові Олександру Маркушину за увагу та небайдужість до розвитку освіти нашої громади. Цінуємо кожного, хто у нелегкі для всіх нас часи підтримує Україну в боротьбі за волю та незалежність. Віримо у подальше ефективне та результативне партнерство,

- зазначили в управлінні освіти і науки Ірпінської міської ради.

Нагадаємо, що депутат Ірпінської ради Олександр Пікулик незаконно заволодів ЖК "Центральний", який належав його колишньому партнеру.

Читати "Моя Київщина" у Telegram