#

Ветерани плавання з Узина перемогли на Міжнародному турнірі в Білорусі (ФОТО)

23.09.2020 18:10
Фото з місця події

Нещодавно, 19 та 20 вересня в білоруському місті Гомель в Олімпійському палаці водних видів спорту відбувся міжнародний турнір з плавання "ІІІ  КУБОК ПОЛІССЯ" в категорії "Мастерс", у якому брали участь спортсмени з Узина

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на КОДА.

Варто зауважити, що в змаганнях брали участь ветерани плавання з України, Польщі, Росії та Білорусії – загалом понад 200 чоловік.

На турнірі Україну представляли учасники клубу "Білий Ведмідь" та його представники - Сергій Зеленецький ( 67 років) – майстер спорту, керівник клубу, вчитель фізичної культури і спорту Розаліївської школи та Василь Лановський (81 рік) – полковник авіації у відставці, учасник бойових дій, член клубу "Нептун".

Відтак ветерани-плавці вибороли в сукупності шість найвищих нагород. Дві золоті медалі за 50 м вільний стиль та 50 м брас здобув Василь Лановський.

Сергій Зеленецький повезе до Узина чотири золоті нагороди, які виграв на 50 м вільний стиль, 50 м брас, 50 м спина, 100 м спина з чотирьох дозволених дисциплін-дистанцій.

Нагадаємо, що в Національній поліції України заявили про несанкціоноване втручання у роботу офіційного вебсайту.