#

Відбувся фінал кубку Переяславщини з футболу

24.10.2021 10:50
Фото з місця подій

Учора, 23 жовтня, на стадіоні імені Лобановського у Переяславі пройшов фінальний у 2021 році матч розіграшу кубку Переяславщини з футболу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Переяслав City".

На матчі зустрілися Семенівка та "Дніпро" (Дівички). Перемогу здобула Семенівка.

Семенівчани з перших хвилин захопили ініціативу, але відкрити рахунок, попри кілька вигідних моментів, не змогли. Натомість на 15 хвилині "Дніпро" забив гол, а потім втратив дві можливості збільшити рахунок. Лише після цього Семенівці почала вдаватися результативна гра, і перший тайм закінчився з рахунком 3:1 на її користь. Після перерви Семенівка відзначилася ще двічі (один раз з пенальті).Тож гра завершилася із рахунком 5:1 на користь Семенівки.

Нагадаємо, що у Переяславі з’явилася осіння фотозона.