#

Вища рада правосуддя надала згоду на утримання під вартою спійманого на хабарі судді із Броварів

06.10.2023 10:05
Вища рада правосуддя надала згоду на утримання під вартою спійманого на хабарі судді із Броварів
Фото з мережі Інтернет

Учора, 5 жовтня, Вища рада правосуддя задовольнила подання заступника Генерального прокурора та надала згоду на утримання під вартою судді Броварського міськрайонного суду Київської області Володимира Сердинського

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Вищої ради правосуддя.

27 вересня 2023 року судді було вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, а саме висловленні службовою особою, яка займає відповідальне становище, прохання надати неправомірну вигоду для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданої влади та службового становища та одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданої влади та службового становища.

Отже, Володимир Сердинський підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, за який законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Вища рада правосуддя вважає, що мотиви, наведені у поданні, є обґрунтованими, підтверджуються наданими Раді матеріалами, які містять конкретні факти і докази, що можуть свідчити про вчинення суддею суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України. Подання відповідає вимогам закону, містить обґрунтування необхідності застосування до судді такого запобіжного заходу, як утримання під вартою.

Враховуючи наведене, Вища рада правосуддя дійшла висновку про наявність підстав для задоволення подання про надання згоди на утримання під вартою судді  Броварського міськрайонного суду Київської області Володимира Сердинського.

Розгляд клопотання про застосування запобіжного заходу, зокрема у вигляді тримання під вартою, здійснюється слідчим суддею, судом.

Нагадаємо, що прокурора Фастівської окружної прокуратури спіймали на хабарі.

Читати "Моя Київщина" у Telegram