#

Вкладення в натурпродукт: на Київщині витратили більше 3 млн грн на свиноферму (ФОТО, ВІДЕО)

11.02.2020 17:30
Вкладення в натурпродукт: на Київщині витратили більше 3 млн грн на свиноферму (ФОТО, ВІДЕО)
Фото свиноферми

У селі Денихівка Тетіївського району  в державному підприємстві дослідному господарстві "Шевченківське" офіційно презентували оновлений маточник для свиноматок і поросят за 3,4 млн грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Kurkul.com."

Очікується, що потужність ферми зросте з 2 до 5 тисяч поросят щороку завдяки модернізації приміщення та  сучасному обладнанн.  

"Виробництво свинини - це правильний напрямок. Позитивні зміни відчує як саме господарство, так і задіяні в цих процесах люди. Раніше було багато проблем із прибутковістю розведення свиней, але зараз ми робимо все для того, шоб свиноферма повністю себе окуповувала. І найголовніше — ми зможемо ще краще дбати про здоров’я свиноматок та поросят. Тож за попередніми підрахунками, цей проект окупиться нам за 2-3 роки", — розповідає директор підприємства Олег Балагура.

За підрахунками, щороку ферма продає близько 850 відгодованих свиней та 2 тис. поросят. Не зважаючи на поширення вірусу африканської чуми свиней господарі ферми докладають максимальних зусиль для ізоляції тварин та мають на меті щомісяця ставити на опорос по 34 свиноматки та вирошувати по 300 і більше поросят.

"В Україні свинарство в занепаді, а самих свиней повирізали й пустили на м’ясо. Той, хто почне його відроджувати, — буде у виграші! Зараз у "Шевченківському" закупили для маточника обладнання українського виробника і я переконаний, що багато хто захоче взяти на озброєння досвід цього господарства", - сказав під час презентації доктор сільськогосподарських наук, директор Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН Микола Роїк.

Модернізацію свиноферми активно підтримує заслужений машинобудівельник України, представник групи компаній "Брацлав" Петро Михайленко.

"Ми в Україні є провідною компанією, що виробляє й постачає обладнання для молочних ферм та свиноферм. Й у 2019 році були реалізовані буквально одиниці таких проетків, як цей у Денихівці. З упевненістю можу сказати, що це високий рівень свинокомплексу, представленого на нашому ринку", - доводить унікальність проекту чоловік.

Нагадаємо, що в Тетієві місцеві правоохоронці під час огляду двох автомобілів виявили наркотичні засоби.

Читати "Моя Київщина" у Facebook