З бюджету Броварської громади виділять кошти для 43 людей

Ще 43 мешканці Броварської громади отримають кошти на лікування і подолання складних життєвих обставин
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на телеграм-канал "Трибуна-Бровари".
Виконком схвалив рішення надати матеріальну допомогу мешканцям громади, які найбільше цього потребують. Виділені суми - від однієї до 10 тис. грн.
Коши підуть на лікування тяжкої або довготривалої хвороби, проведення складного і дороговартісного лікування з хірургічним втручанням. Одна мешканка громади отримає 20 тис. грн для вирішення складних життєвих обставин, які неможливо подолати без сторонньої підтримки.
Всього з бюджету цього разу перерахують понад 123 тис. грн.
Нагадаємо, що 12 жовтня у Броварах на базі міської лікарні Київський обласний центр служби крові проведе виїзний забір крові.
Читати "Моя Київщина" у Facebook