#

З вантажем імпортних томатів до Київщини потрапив карантинний шкідник

03.03.2020 15:28
З вантажем імпортних томатів до Київщини потрапив карантинний шкідник
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що в імпортному вантажі томатів на Київщині було виявлено карантинного шкідника — південноамериканську томатну міль

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Суперагроном".

ГУ Держпродспоживслужба в Київській області повідомила, що 20 лютого поточного року на пункті при м/п «Квітневе» ВМО № 1 (Квітневе) у вантажі томатів кількістю 19,71 тонн, які надійшли із Туреччини було виявлено ентомологічний карантинний організм — південноамериканська томатна міль (Tuta absoluta Meyr) (личинка в живому стані).

За результатами фітосанітарних перевірок прийняли рішення повернути заражений вантаж томатів.

Також нагадаємо, що Державна фіскальна служба України оприлюднила рейтинги найбільших платників податків в різних галузях господарства.

Довідково:

Південноамериканська томатна міль (Tuta аbsoluta Meyr.) – карантинний шкідник, якій в останні роки виявляється в нашому регіоні. Родина шкідника – країни Південної Америки, перші відомості про її знаходження на Європейському континенті надійшли з Іспанії у 2006 р. У 2010 році південноамериканська томатна міль (ПАТМ) уже була виявлена в Болгарії, на Кіпрі, у Німеччині, Іспанії, Угорщині, Ізраїлі, Туреччині та на території України в помідорах, завезених з Іспанії та Нідерландів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram