#

На Київщині товариство сплатило на користь держави понад 3,8 млн грн

09.02.2024 11:00
На Київщині товариство сплатило на користь держави  понад 3,8 млн грн
Фото з мережі інтернет

Прокурори Бучанської окружної прокуратури забезпечили реальне виконання судових рішень про стягнення з товариства неправомірно сплачених коштів за договорами оренди державного майна

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

Внаслідок примусового виконання судових рішень та реалізації арештованого нерухомого майна приватного товариства держава отримала понад 3,8 млн грн.

Раніше у судах прокурори довели, що адміністрація державного вищого навчального закладу продала приватному товариству реабілітаційно – оздоровчий комплекс "Сосновий Бір" у селищі Ворзель Бучанського району. При цьому вони не отримали згоду на відчуження від органу управління державним майном.

Заклад освіти використовував державний комплекс для проживання студентів. Після його відчуження, на підставі відповідних договорів оренди, цей же навчальний заклад винаймав у товариства продані приміщення для проживання своїх студентів та співробітників. За це вони майже шість років сплачували кошти з державного бюджету.  

Крім того, за позовами органів прокуратури Київської області незаконно відчужені будівлі повернуті у державну власність.

Нагадаємо, що Київська обласна прокуратура забезпечила реальне виконання рішення суду щодо повернення у державну власність земель природно - заповідного фонду в межах Феодосівської сільської ради Обухівського району.

Читати "Моя Київщина" у Facebook