За Володимира Карплюка готові проголосувати 43,9% виборців 95 округу, – соціологи (ФОТО)
За кандидата в народні депутати по 95-му округу Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців
Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина", про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією "Социс" серед 1000 респондентів 95-го округу з 1 по 4 липня 2019 року методом "face-to-face".
При імітації виборів до Верховної Ради України (серед тих, хто піде на вибори та визначився з вибором) за Володимира Карплюка готові проголосувати 43,9% опитаних. За кандидата від партії "Слуга народу" Олександра Горобця готові проголосувати 21,1%, за кандидата від партії "Європейська солідарність" Андрія Янченка – 4,7%, за кандидата від партії "Удар" Мирославу Смірнову – 4%, за кандидата від партії ВО "Батьківщина" Андрія Нагребельного – 3,2%, за кандидата від партії "Голос" Михайлину Скорик-Шкарівську – 3%, за самовисуванців Олександра Тигова та Михайла Гаврилюка – по 2,2% респондентів.
Лідером антирейтингу кандидатів є діючий народний депутат України Михайло Гаврилюк – за нього за жодних обставин не проголосують 17,1% опитаних.
Варто зазначити, що 53% респондентів повністю впевнені у своєму рішенні і не змінять його, 35,8% достатньо впевнені.
37% виборців вважають, що саме зараз Україна переживає найважчі часи, 28,2% переконані, що найважчі часи для України ще попереду.
Довірчий інтервал, статистична похибка дослідження становить +- 2%.

Читати "Моя Київщина" у Facebook