#

Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Абрамовський відвідав Чорнобильську АЕС (ФОТО)

22.02.2020 11:45
Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Абрамовський відвідав Чорнобильську АЕС (ФОТО)
Фото з місця події

Нещодавно заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Роман Абрамовський з робочим візитом відвідав Чорнобильську АЕС, де представив тимчасово виконуючого обов'язки Голови Державного агентства з управління зони відчуження - Катерину Павлову

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Державне агентство України з управління зоною відчуження" у Facebook.

Представляючи нового очільника, Роман Абрамовський провів нараду із керівниками підприємств, що належать до сфери управління Агентства, окреслив завдання та стратегічні напрями діяльності.

Крім того, під час відвідування промислового майданчика Чорнобильської АЕС заступник Міністра оглянув новий вагон-контейнер Skoda, яким буде перевозитися відпрацьоване ядерне паливо зі старого сховища "мокрого типу" (СВЯП-1) у нове сховище "сухого типу" (СВЯП-2).

Цей процес ЧАЕС планує запустити у березні цього року під час "гарячих випробувань" СВЯП-2. "Гарячі випробування" передбачають собою переміщення у нове сховище 186 відпрацьованих тепловиділяючих збірок, які після обробки будуть розташовані у бетонних модулях зберігання.

Також заступник Міністра разом з Головою Держатомрегулювання Г. Плачковим та т.в.о. Голови ДАЗВ К. Павловою у супроводі в.о. генерального директора ДСП ЧАЕС С. Калашника відвідали Новий безпечний конфайнмент та побували у просторі під Аркою.

Заключним пунктом візиту став огляд вищезгаданого сховища відпрацьованого ядерного палива "сухого типу" СВЯП-2, який отримав сертифікат про завершення будівництва.

Катерина Павлова зазначила, про подальшу спільну співпрацю з Мінекоенерго та Держатомрегулювання у реалізації та завершенні проектів міжнародної технічної допомоги, які виконуються на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС.

Також нагадаємо, що з початку року поліція виявила 32 туристи-правопорушники у зоні відчуження.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: