#

Заволодіння землями Київщини на понад 1,8 млрд грн: ВАКС затвердив угоду з ексначальницею Держгеокадастру

17.05.2024 12:59
Заволодіння землями Київщини на понад 1,8 млрд грн: ВАКС затвердив угоду з ексначальницею Держгеокадастру
Фото з мережі Інтернет

14 травня ВАКС затвердив угоду про визнання винуватості з колишньою начальницею відділу у Фастівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області Анною Остапчук у межах справи про заволодіння землею площею понад 1 206 га та вартістю 1,84 млрд грн у Пущі-Водиці та Фастові 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Слово і діло".

З 2016 року Остапчук обіймала посаду начальника Управління Держгеокадастру у Фастівському районі Київської області, а потім начальника відділу в цьому районі. Вона причетна до припинення права постійного користування земельними ділянками державним підприємством "Дослідне господарство "Дмитрівка" у Фастові.

Остапук визнала провину і зобов'язалася співпрацювати із прокурором у викритті кримінальних правопорушень. Також вона має протягом 30 днів перерахувати 600 тисяч гривень на підтримку ЗСУ.

Затвердити угоду про визнання винуватості від 4 квітня 2024 року у кримінальному провадженні, укладену між прокурором САП та обвинуваченою у цьому провадженні (Остапчук – ред.) за участю захисника. (Остапчук – ред.) визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України

– йдеться в рішенні.

Їй призначили узгоджене сторонами покаранням у вигляді 5 років позбавлення волі умовно з іспитовим строком у 3 роки та забороню обіймати певні посади протягом 2 років. Остапчук оштрафували на 8500 грн і зобов'язали відшкодувати 12 187 грн процесуальних витрат.

Нагадаємо, що заволодіння понад 1200 га: ексначальницю Держгеокадастру Київщини залишили під заочним арештом.


Читати "Моя Київщина" у Telegram