#

Збірна Київщини посіла друге командне місце на Чемпіонаті України з боксу

15.02.2021 16:55

Команда Київської області виборола три золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі, посівши друге місце в командному заліку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

У Чернівцях найкращі боксери країни демонстрували свою майстерність на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років

Найкращими в своїх категоріях стали Тарас Бондарчук (60 кг), Дмитро Ловчинський (+91 кг) та Марія Ловчинська (+81 кг). Другі місця посіли Алі Дагли (56 кг) та Іван Папакін (75 кг). Бронзу здобули Андрій Лопушенко (49 кг), Ельвін Алієв (69 кг), Анастасія Коломієць (54 кг) та Марія Сєдая (69 кг).

Спортсменів до змагань підготували президент Київської обласної федерації боксу Костянтин Калашніков, старший тренер Олександр Поліщук та особисті наставники Ігор Цвітненко, Дмитро Ведмеденко, Сергій Тюрін.

Також нагадаємо, що борці з Київщини перемогли на Кубку України з греко-римської боротьби серед дорослих.