#

Збірна Київщини виборола 7 нагород на Всеукраїнських змаганях з легкої атлетики

08.01.2024 20:20
Збірна Київщини виборола 7 нагород  на Всеукраїнських змаганях з легкої атлетики

З 6 по 7 січня київський легкоатлетичний манеж на Березняках зустрічав атлетів на першому турнірі 2024 року

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

За результатами змагань збірна Київщини записала собі на рахунок сім нагород, дві з яких – золоті, дві срібні і три бронзові.

Переможцями турніру стали Віктор Самолюк у штовханні ядра та Людмила Даниліна з бігу на 3000 м. Срібло змагань вибороли Анна Дудніченко у стрибках з жердиною та Анна Самолюк у штовханні ядра. Третю сходинку п’єдесталу пошани посіли Аліна Корсунська з бігу на 800 м, Тетяна Чорновол на дистанції 1500 м та Андрій Посполіта у стрибках з жердиною.

Нагадаємо, що обухівська співачка виборола Гран-прі Міжнародного фестивалю.