#

Збірна Київщини здобула першість на ветеранському турнірі з баскетболу (ФОТО)

26.08.2020 08:57

У приморському Коблеві збірна команда Київщини 55+ стала чемпіоном України з баскетболу серед ветеранів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

Змагання проводилися у віковій категорії 35+, 45+, 50+ серед жінок та 45+, 50+ та 55+ серед чоловіків.

Збірна команда Київщини 55+ відправилася виборювати нагороди за участю досвідченого гравця, заступника начальника Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Володимира Стеценка.

Зустрівшись у фіналі з командою Калуша (Івано-Франківська область), збірна Київської області переграла давнього суперника в три очки - 49:46. На шляху до фіналу Київщина святкувала ще дві перемоги – над командою з Кривого Рогу з рахунком 45:35 та збірною Житомирщини 43:27.

Місця в чоловічій категорії 55+ в результаті розподілилися так:

1. Київська область

2. Калуш (Івано-Франківська область)

3. Дніпропетровська область (Дніпро) і Дніпропетровська область (Кривий Ріг)

5. Житомирська область

6. Одеська область

На цьому представники столичної області не зупинилися. Збірна ветеранів 50+ стала чемпіоном України, перегравши у фінальній зустрічі команду Полтавської області з рахунком 49:38.

Також Володимир Стеценко відзначив гравців, які були найрезультативнішими та принесли найбільше користі обом командам Київщини. У віковій категорії 50+ найкращими стали Костянтин Тарасенко та Сергій Ковальчук з Білої Церкви, а також Віктор Савченко (Бориспільський район). У категорії 55+ найрезультативнішими стали Юрій Косенко (Києво-Святошинський район) та Андрій Підковиров з Бориспільщини.

Нагадаємо, що представник Ірпеня Ярослав Амосов переміг американця Марка Леммінгера на турнірі Bellator 244 в Анкасвіллі.