#

Збірна поліції Київщини посіла призове місце на змаганнях із міні-футболу

25.06.2021 21:07

На Рівненщині у період із 23 по 25 червня пройшов відбірковий етап із міні-футболу на Кубок Голови Нацполіції України

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Національну поліцію Київської області

У змаганнях взяли участь шість збірних команд ІІ-ї групи, до якої увійшли поліцейські із Сумської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Київської та Рівненської областей.

Упродовж двох днів команди виборювали першість, змагаючись за вихід до фінальної частини турніру.

До складу збірної поліції Київщини увійшли працівники полку поліції особливого призначення, управління корпусу оперативно-раптової дії, роти конвойної служби, ізолятору тимчасового тримання, Білоцерківського та Броварського районних управлінь поліції.

У результаті збірна Київської області посіла друге місце, поступившись лише одним пунктом збірній Житомирщини.

17-20 серпня команда поліції Київщини візьме участь у фінальній частині змагань з мініфутболу на Кубок Голови НПУ.

Нагадаємо, що у місті Біла Церква 14 квітня поточного року хуліган публічно оголив свої статеві органи та почав справляти потреби на авто правоохоронців.