#

Зґвалтування й тортури у Кагарлику: слідство завершено

16.11.2020 16:55
Зґвалтування й тортури у Кагарлику: слідство завершено
Фото з мережі Інтернет

У Державному бюро розслідувань оголосили про завершення досудового розслідування по справі зґвалтування і катування в Кагарлицькому відділенні поліції

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу ДБР.

За даними слідства, співробітники поліції для розкриття злочинів катували і незаконно позбавляли волі людей. Зокрема, в січні 2020 року троє поліцейських наносили двом потерпілим тілесні ушкодження, перевозили їх у багажнику, застосовували електричний струм, прикували наручниками до батареї.

До того ж, у травні 2020 року з метою отримання визнання потерпілому завдали 17 ударів руками і ногами. Того ж місяця один з фігурантів викликав до відділення поліції жінку в якості свідка, у службовому кабінеті одягав на неї протигаз, заковував у кайдани і стріляв над головою з табельного пістолета. Після цього кілька разів зґвалтував її.

Керівник відділення, у свою чергу, знав про існування такої практики, однак не вживав жодних заходів реагування на дії підлеглих. Після завершення ознайомлення сторони захисту з матеріалами кримінального провадження обвинувальний акт буде направлено до суду", - йдеться в повідомленні.
Читати "Моя Київщина" у Facebook