#

Зґвалтування в Кагарлику: жертва розповість про знущання на телебаченні

02.06.2020 14:44
Зґвалтування в Кагарлику: жертва розповість про знущання на телебаченні
Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 2 червня о 20:10 жертва свавілля в Кагарлику вперше розкаже про трагедію у ток-шоу «Говорить Україна» 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Телеканал Україна". 

На цю подію змушена була відреагувати навіть ООН. 26-річну Нелю ввечері викликали на допит, а наступного дня вона зізналась, що її побили та зґвалтували в поліцейському відділку. З якими перешкодами зіткнулись журналісти під час розслідування справи та що про ніч у поліцейському відділку вперше на телебаченні розповість сама постраждала, стане відомо у студії.

23 травня Нелю забрали на допит у поліцію з приводу пограбування сільського магазину. Жінка прийшла додому приблизно о 08:00 ранку. За словами матері, вся зігнута, замучена і стогнала. На запитання, що трапилось, Неля сказала, що вона просто втомилась. Вдень жінка зателефонувала матері і попросила швидше вертатись додому.

«Коли я приїхала, Неля стогнала, скручувалась на дивані, і я благала її розповісти, що трапилось. Вона відповіла мені: «Мама, мені сказали, що якщо я розповім тобі, то нас усіх уб’ють». Через деякий час я розговорила її, і вона розповіла, що її побили у відділенні двоє поліцейських. Я одразу викликала швидку. Медики приїхали швидко, оглянули її і відправили в Українку, бо там нададуть більш кваліфіковану допомогу. Там Неля і зізналась, що її зґвалтували. Лікарі викликали поліцію», - розповіла на каналі «Україна» мама Нелі.

Та рідні підозрюваних у насильницьких діях над Нелею не вірять у слова жінки. Власну версію подій, що відбулись того дня у Кагарлику, розповіла журналістам «Говорить Україна» дружина одного з підозрюваних.

Чи наважиться Неля з’явитися у студії ток-шоу, щоб розповісти, що сталося у відділку, коли приїхала на допит? Що журналістам вдалося дізнатися про правоохоронців, які допитували жінку, та чи єдиною жертвою місцевих поліцейських вона була, все це та багато іншого стане відомо вже цього вівторка ексклюзивно на каналі «Україна».

Нагадаємо, що представники ООН закликали правоохоронців ретельно розслідувати справу про зґвалтування в Кагарлику.

Читати "Моя Київщина" у Telegram