#

Жителі Гребінківської громади звернулися до Тимошенко за допомогою (ФОТО)

21.04.2021 15:35
Жителі Гребінківської громади звернулися до Тимошенко за допомогою (ФОТО)
Фото з місця події

Юлія Тимошенко здійснила робочий візит до Вільшанської Новоселиці, де внаслідок рейдерського захоплення СВК "Новоселицький" понад 400 пайовиків не отримують орендну плату більше, ніж два роки

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Нагадаємо, у 2019 році відбулося незаконне захоплення СВК "Новоселицький" методом підробки реєстраційних документів та зміни керівника, яке позбавило його членів усіх наявних активів кооперативу та 1000 гектарів землі.

Понад два роки люди намагаються відшукати законне право на власну землю та відібрані активи, але процес відновлення правової рівноваги та порушення прав постійно гальмується.

Це і не дивно, вважає громада, адже до рейдерського захоплення на пряму причетні екскерівник офісу Президента України Андрій Богдан та нардеп і голова комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

Власне тому, селяни звернулися до лідерки ВО "Батьківщина", щоб вона терміново втрутилась в ситуацію на державному рівні.

Своєю чергою Юлія Тимошенко отримала усі необхідні документи, поспілкувалась з місцевими жителями та зауважила, що вже найближчими днями почне з винесення даного питання на погоджувальну раду і вимагатиме його розгляду у ВРУ.

Юлія Тимошенко зазначила:

Такі питання потребують глибокої публічності, адже такі речі роблять по усій країні. Обов'язково будемо добиватися реальних кримінальних справ, будемо робити так, щоб Президент вас почув і в тому числі будемо боротися за публічну відставку Миколи Сольського в парламенті, або щоб відступив як від вашої землі, так і від землі по усій країні. Безумовно, будемо звертатися до суду і силових структур, але спокою їм не дамо.

Нагадаємо, що ДП "Фастівське лісове господарство" повідомило про рейдерське захоплення земель лісового фонду.


Читати "Моя Київщина" у Facebook